Agnieszka Słoniowska

Terapeuta dzieci

Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, którą ukończyłam w 2000 uzyskując tytuł magistra. Praca z dziećmi od początku była moja pasją, dlatego rozwijałam swoje zainteresowania na kursach terapii funkcjonalnej PNF(2003r) oraz kinesiotapingu w pediatrii (2010, 2018). Ukończenie kursów integracji sensorycznej (2004) oraz NDT- Bobath Baby (2007, 2013) przyczyniło się do skupienia mojej pasji na niemowlętach. Chustonoszenie i masaż niemowlęcia początkowo jako pasja rodzicielska przerodził się w pasję zawodową i od 2009 roku szkolę instruktorów masażu Shantala Special Care.

Ponieważ mam ogromny przywilej tworzenia rodziny i towarzyszenia w życiu piątce naszych dzieci, to doświadczenia związane z różnymi ich wyzwaniami i wysiłek włożony w rozwój naszych relacji miały ogromny wpływ na zrozumienie innych rodziców, wytyczanie priorytetów w terapii i postrzegania dziecka jako jeden z elementów większego systemu. 

Stąd obecnie w mojej pracy bardzo skupiam się na wspieraniu rodzica i jest ono dla mnie równie ważne co wskazówki do pracy stricte fizjoterapeutycznej z dzieckiem.

“Dziecko rozwija się w relacji i do relacji”

Trochę moich papierów:

Ciasteczka

Korzystam z plików cookies na stronie w celu zapewnienia jej prawidłowego działania oraz po to, by analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Szczegóły w polityce prywatności

Polityka prywatności